HEIDI CIARA GOLD WARDEN

                                                                    C.I.B. INTERNATIONAL BEAUTY CHAMPION 
                                                                            CRUFT NOMINATION 2022,2023
                                                                              WINNER OF APOLLONIA 2022 
                                                                                     
                                                                                          G.Ch. AL, G.Ch. SRB, 
                                          Ch RO, Ch RKS, Ch AL, Ch Balkan, Ch ILLYRIA, Ch SK, Ch HR, Ch SRB,
                                                                   J.Ch SRB, J.Ch HR, J.Ch of Nordic Club - KSP
                                                                Open Championship of Czech republic, Poland
                                                              Vítěz třídy mladých, Oblastní vítěz, Národní vítěz


                                                                      Původ Česká republika (CZ) - chovatel Eva Hrabcová

                                                                                             Narozená: 03.11.2018

                                                Matka: GESTA SOLVEIG Iz Severnoy Yarangi (HD A, ED 0, EYES CLEAR), 

                                          (Smilling Snowball My Masterpiece x Peregrina Pearl Iz Moskovskoy Metely) 

                                                         Otec: GAWIN ROBBIE Gold warden (HD A, ED 0, EYES CLEAR), 

                                                (Fluffy Marvel Give Me A White Star x Aila z Ječmínkova Království) 

                                                          

                                                                ZDRAVOTNÍ TESTY : ( CHOVNÁ - výška 51,3cm )

                                                                      VRH A, VRH C, VRH F,

                                                                                                      HD A/A, ED 0/0

                                                        EYES: CLEAR Inclu. gonio (11/2019,02/2021,02/2022,7/2023..)

                                                                                                            BAER +/+

                                                                                                 XL  PRA - NEGATIVE

                                                                                                               DNA


                   Výstavy / Shows


21.9.2019 - C.A.C.I.B. Backa Topola                          V1, J.CAC                               Marta Šipoš, SRB

22.9.2019 - CAC Turija                                                  V1, J.CAC                               Marta Šipoš, SRB

                                                                  JUNIOR CHAMPION OF SERBIA (2019)

27.10.2019 - Bratislava DANUBE CACIB                      V1, CAJC, JBOB                     Kuplyauskas Evgeny, RU

28.10.2019 - Krajská podzimní výstava Kelč              V1, VTM                                Zdenka Jílková, CZ

9.11.2019 - Oblastní výstava Mladá Boleslav              V1, VTM                                Řehánek Petr, CZ

23.11.2019 - CACIB Zagreb                                                 V1, J.CAC, JBOB                    Tonkson - Koit Helen, EE

24.11.2019 - CACIB Zagreb                                                 V1, J.CAC, JBOB                    Onishchenko Georgiy, UA

                                                               JUNIOR CHAMPION OF CROATIA (2019)

12.1.2020 - Národní výstava Brno 2020                      V2                                         Kristina Vaníčková, CZ

24.1.2020 - IDS NITRA - CACIB FCI                             V2                                         Grzegorg Weron, PL

1.2.2020 - DUO CACIB BRNO 2020                               VD                                         Ivo Ingraffia, IT

2.2.2020 - DUO CACIB BRNO 2020                              VD                                         Mariano Di Chicco, IT

                                  JUNIOR CHAMPION OF NORDIC CLUB- KSP (KLUB SEVERSKÝCH PSŮ) 2020

22.2.2020 - CLUJ NAPOCA DOG SHOW CAC                V1, CAC                                 Cristina Epuras, RO

22.2.2020 - CLUJ NAPOCA DOG SHOW CACIB            V1, CAC                                 Calin Simu, RO

23.2.2020 - CLUJ NAPOCA DOG SHOW CACIB            V1, CAC                                 Jean Francois Vanaken, BE

                                                                     CHAMPION OF ROMANIA (2020)

27.6.2020 - CAC VARAŽDIN                                         V1, CAC, BOB                        Jadranka Mijatovic (HR)

28.6.2020 - CAC VARAŽDIN                                         V1, CAC, BOB                        Davor Javor (HR)

17.7.2020 - SUMMER CUP NITRA                                V2, Res, CAC                        Voláriková Linda (SK)

18.7.2020 - SUMMER CUP NITRA                                V1, CAC, Res. CACIB            Šipkovský Martin (SK)

19.7.2020 - SUMMER CUP NITRA                                V1, CAC, Res. CACIB            Mikolková Betinská Zuzana (SK)

16.8.2020 - Národní výstava Mladá Boleslav              V1, CAC                                Lenka Frnčová (CZ)

23.8.2020 - Duodanube CACIB Bratislava                   V1, CAC, CACIB, BOS          Zuzana Mikolková Betinská (SK)

6.9.2020  - NV Floracanis Olomouc                             V1, CAC, NV                        Havelka Tibor (SK)

                                                                  NATIONAL WINNER OLOMOUC (2020)

12.9.2020 - CACIB Varaždin                                          V2, R.CAC, R.CACIB           Vojislav Al Daghistani (RS)

13.9.2020 - CACIB Varaždin                                          V1, CAC, CACIB,BOS          Nives Medunjanin Božicevic (HR)

20.9.2020 - Czech Northern Cup, Speciální V. KSP    V1, CAC                               Franz Krenn (AUT)

27.9.2020 - Oblastní V. Náměšť na Hané                     V1, VT, Oblastní vítěz       Vladimír Piskay (SK)

3.10.2020 - CAC Zabrze                                                        V1, CWC/CAC                     Ewa Gorska (PL)

4.10.2020 - CAC Zabrze                                                        V1, CWC/CAC                    Sebastian Harnik (PL)

17.9.2022 - KSP Nová Živohošť                                         V1,                                         Bruno Maffezzoni (ITA)

29.11.2022 - CACIB Poppins Cup PRISTHINA             V1, CAC, CACIB,BOB       Vigan Etemi (RKS)

30.11.2022 - CAC Poppins Cup PRISTHINA                  V1, CAC, BOB                     Drin Zhaveli (RKS)

                                                                            CHAMPION OF KOSOVO (2022)

______________________CRUFT QUALIFICATION 2022_________________________

1.12.2022 - CACIB PRESIDENT CUP TIRANA              V1,CAC,CACIB,BOB         Mile Aleksoski (MK)

1.12.2022- CAC PRESIDENT CUP TIRANA                    V1,CAC,BOB                       Tino Pehar (HR)

2.12.2022 - CAC PRESIDENT CUP TIRANA                   V1,CAC,BOB                      Manola Poggesi (IT)

2.12.2022 - CACIB PRESIDENT CUP TIRANA              V1,CAC,CACIB,BOB        Denis Kuzelj (SLO)

                                                                      CHAMPION OF ALBANIA (2022)

                                                                       CHAMPION OF BALKAN (2022)

                                                                       CHAMPION OF ILLYRIA (2022)

                                                                      WINNER OF APOLLONIA (2022)

                                                             GRAND CHAMPION OF ALBANIA (2022)

_____________________CRUFT QUALIFICATION 2022_____________________

29.1.2023 - DUO CACIB BRNO                                   VD3                                              Leoš Jančík (CZ)

17.2.2023 - Carnival Cup NITRA                               V2, Res.CAC                             Zdenka Jílková (CZ)

18.2.2023 - Carnival Cup NITRA                               V1,CAC,CACIB,BOS               Vija Klučniece (LV)

                                                                       CHAMPION OF SLOVAKIA (2023)

19.2.2023 - Carnival Cup NITRA                               V1,CAC,CACIB                        Nemanja Jovanovic (RS)

_____________________CRUFT QUALIFICATION 2023_____________________

1.4.2023 Spring Danube BRATISLAVA                 V2, Res.CAC                        Zuzana Mikolková Betinská (SK)

2.4.2023 - Spring Danube BRATISLAVA                 V2, Res.CAC                        Šipkovský Martin (SK)

13.5.2023 - CACIB Varaždin                                         V1,CAC,Res.CACIB           Gerhard Pollinger Sorre (AT)

                                                                           CHAMPION OF CROATIA (2023)

14.5.2023 - CAC Mol                                                    V1,CAC,BOB                           Duško Jovanovic (SRB)

                                                                           CHAMPION OF SERBIA (2023)

14.5.2023 -CACIB Ada                                                 V1,CAC,CACIB,BOS             Siniša Sančanin (SRB)

                                                                        GRAND CHAMPION OF SERBIA (2023)

10.9.2023 - CACIB Olomouc                                      V3                                              Oliver Šimon (HR)

23.9.2023 - Klubová výstava KSP                            V2, Res. CAC                        Erna Upmeijer (NLD)